, Czytniki e-booków Testy

InkBOOK Prime HD – test. Czy warto kupić ten czytnik e-booków?

inkBOOK Prime HD / fot. techManiaK

inkBOOK Prime HD / fot. techManiaK

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “InkBOOK Prime HD – test. Czy warto kupić ten czytnik e-booków?”

 1. Vivek Antonio pisze:

  I don’t recommend the inkbook Prime HD.
  Had to send it for repairs within a year as the physical buttons gave way, then received an update which killed page change feature using physical buttons on Kindle app.
  Been interacting with the customer service for 4 months asking to keep the Kindle page change feature but just getting stop-gap fixes…
  Waste of money… Just buy a Kindle device

 2. Maniek pisze:

  Żałuję, że nie przeczytałem tej opinii, zanim kupiłem ten „czytnik”: jedynie co w miarę działa to aplikacja legimi i empik go, cala reszta to porażka: randomowe zamykanie aplikacji, guziki przerzucające strony jak chcą, bateria trzymająca zaledwie parę dni.. Masakra.. Nie polecam!!

 3. Alex pisze:

  Laptop nie widzi czytnika. Za każdym razem trzeba się nameczyc wciągając i wyciągać kabel USB. Adres mailowy przypisany do urządzenia nie odbiera wysyłanych ksiazek. Nie można też było przejśc do nastenej strony. Przyciski nie działaly

 4. Niezadowolony pisze:

  Nie polecam czytnika inkBook Prime HD. W tym akurat modelu bateria bardzo krótko trzymała . Czytnik musiał być ładowany codziennie . Po około tygodnia użytkowania , po naładowaniu rano już nie można było go włączyć . Serwis stwierdził popękaną od spodu matrycę, rzekomo z mojej winy. Nie uwzględnił reklamacji . Nadmieniam że nie doszło do uszkodzenia z mojej winy , czytnik był w oryginalnej obudowie i nigdzie nie spadł. Utrudniony kontakt z serwisem we Wrocławiu i w większości wina zrzucana jest na użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama