, Laptopy 14-15,8" Newsy Ultrabooki Xiaomi

Xiaomi poszło na całość. Nowy RedmiBook został pozbawiony elementu, bez którego trudno wyobrazić sobie laptopa

fot. Redmi

fot. Redmi

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Xiaomi poszło na całość. Nowy RedmiBook został pozbawiony elementu, bez którego trudno wyobrazić sobie laptopa”

 1. Bbb pisze:

  Panie Aaa, miej litość i już nie kop leżącego 😀 autor chciał zabłysnąć, że znalazł „wadę” w jego subiektywnym odczuciu, a tu zderzył się ze smutną prawdą, że jego wymagania nie są standardem 😛

 2. Aaa pisze:

  ROG Zephyrus G też nie ma kamerki.
  To akurat zaleta nie wada.

 3. Staszek pisze:

  Dla mnie to plus, nie musze zaklejac.
  Przez ostatnie 9 lat uzywania laptopów na codzien, kamerki uzylem 1 raz na kilka minut rozmowy przez Skype.
  Jak dla mnie to kamerka i mikrofon to zbedny bajer i ryzyko, ze bedzie cie ktoś podsłuchiwał czy podgladal.

  Ciekaw jestem jaka bedzie u nas cena jak dolicza VAT i Januszowe.

 4. Pnq pisze:

  Też odniosłem wrażenie, że tekst jest infantylny. Laptop za śmieszne jak na europejskie realia pieniądze, do tego spokojnie poradzi sobie z większością gier, może w „low” ale jednak. Kogo obchodzi kamerka, skoro można ją kupić za 10 PLN w markecie. A i tak większość zakleja. Poza tym jak ktoś chce na streamie/konferencji używać kamerki to i tak podłącza zew. kamerkę, bo niestety te wbudowane są bardziej oby być, niż miały by zadowalająco rejestrować obraz.

 5. quu pisze:

  No to się ocknęliście w samą porę… Przecież poprzednia generacja też nie miała kamerki i jak dla mnie to jest raczej na plus, a tutaj czytam jakiś wpis pokroju tych, które zamieszczają na fejsie rozpaczające nastolatki po stracie swojej pierwszej miłości. Miejcie litość.

  • Amadeusz Cyganek pisze:

   Jeśli nie miała kamerki, to cóż – mamy dwa takie laptopy. I nie jest to rozpaczanie nastolatki, tylko tekst o eliminowaniu jednego z podstawowych elementów notebooków, nie dostając praktycznie nic w zamian. Dla mnie to dziwna praktyka i nawet jeżeli Ty nie korzystasz z kamerki, to nie oznacza, że nie korzystają z niej miliony innych osób.

   • zdzichu pisze:

    nie dostając nic w zamian? xd A cenę Pan widział? to dostajemy w zamian. A MX250 w tanim lekkim laptopie to nie jest standard, tylko ewenement.

    • Amadeusz Cyganek pisze:

     Cena to nie do końca jest sensowny argument, zważywszy na to, że montaż kamerki to jedna z najtańszych sekcji sprzętowych, jeśli chodzi o koszty montażu laptopa. Świadczy o tym chociażby fakt, że kamerkę znajdziemy nawet w budżetowych laptopach za 500 złotych z Biedronki.

     A GeForce MX250 to średni wyznacznik w kontekście ceny, bowiem laptopy z tym układem graficznym znajdziemy w naszym kraju już za 2200-2300 złotych.

   • quu pisze:

    Jak ktoś potrzebuje kamerki, to wybierze coś innego albo dokupi sobie jakiś zewnętrzny sprzęt. Nie wspominając już o tym, że teraz niemalże każdy smartfon ma przednie kamerki, które jakością zjadają na śniadanie te paździerze umieszczane w laptopach.
    Zamiast wspomnieć o prawdziwym problemie tego Redmiboka, a mianowicie wlutowanej pamięci (brak możliwości rozszerzenia), w dodatku w trybie single channel, to zajmujecie się jakimiś mało istotnymi banałami.

Dodaj komentarz


reklama