REKLAMA TP
, Głośniki, słuchawki i odtwarzacze Sprzęt dla gracza Testy

Creative Sound Blaster X G6 DAC – nawet nie wiesz, jak bardzo go potrzebujesz (TEST)

fot. Creative

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Creative Sound Blaster X G6 DAC – nawet nie wiesz, jak bardzo go potrzebujesz (TEST)”

 1. Krzysztof pisze:

  Do odbioru dźwięku przestrzennego jest potrzebna tylko para uszu. Różnice między lewym a prawym uchem determinują przestrzeń i możliwość lokalizacji źródeł. 5.1, 7.1 czy 10000.1 i tak trafi do pary uszu.

 2. Kacper pisze:

  Mam wzmacniacz w podobnej cenie, ale od Sennheisera – kupowałem w TopHiFi

  • Janek pisze:

   Ja mam od nich słuchawki bo mi pracownik polecił, używam 1,5 roku a brzmią i wyglądają jakby miały 2 tygodnie. Słownych mają pracowników..

 3. limonka pisze:

  Nie pomoże puder, róż kiedy ktoś jest przygłuchy już. Sprzęt dla ludzi, którzy jeszcze słyszą powiedzmy pełne pasmo 😉 – zanim się wyda 650 zł na cud-pudełko, warto umówić się na wizytę u audiometry i sprawdzić czy w ogóle jest sens wydawać tyle kasy na coś, czego działania słuch zachęconego tekstem zwyczajnie już nie usłyszy. A tak może być w przypadku – sorry ale taka prawda – przygłuchych 30 latków, wychowanych na kompresji stratnej i imprezach 110 dB 😉 Słuch jak wzrok, starzeje się i o dobrym słuchu w wieku kiedy z wypłaty stać cię na takie pudełko, można zapomnieć 😀

  • Piotr pisze:

   Mylisz pojęcie słyszalności i głuchoty wobec pewnych częstotliwości ze świadomością i słyszeniem dobrego brzmienia a także wielkości sceny i separacji słyszalnych instrumentów. To 2 różne rzeczy, o ile są ludzie młodzi którzy już nie słyszą tych najwyższych czy niskich częstotliwości o tyle jeśli ktoś ma trochę pojęcia o muzyce barwie instrumentów nie ma problemu z wysłyszeniem jakości. Wiem o czym mówie, sam jestem zawodowym muzykiem i mam lekki ubytek słuch – górnych częstotliwości ale bez problemu wskaże który sprzęt brzmi lepiej aczkolwiek to też jest kwestia indywidualna. Jeden woli ciepło lampy innemu cyfrowy super audio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama