REKLAMA TP
, Laptopy 11,6 cali Lenovo

Lenovo IdeaPad U165 – pierwsze wrażenia i galeria ManiaKa

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Lenovo IdeaPad U165 – pierwsze wrażenia i galeria ManiaKa”

 1. minessi pisze:

  Ja kupiłem tydzień temu LENOVO ideapad U165 z AMD K125 1.7 Ghz na pokładzie i jestem bardzo zadowolony. Komputer pracuje szybko i sprawnie. Wystarczy mi jako jedyny komputer. A jeżeli chce mieć większy komfort to podłączam go przez HDMI do TV i mam internet na 32″. Komputerek leży sobie w chłodzie koło odbiornika a ja operuje zestawem bezprzewodowym mysz+klaw. Gry o których mogłem zapomnieć mając dużego starszego laptopa tu działają w niektórych przypadkach nawet na full detal.
  Oczywiście nie te najnowsze. Świetny kompromis między topornym laptopem i zbyt małym netbookiem.
  Trudno było mi doszukać się wad. Ale jedna jest jak dla mnie baaaardzo poważna. Bateria nie trzyma nawet 2 godzin na przeglądarce internetowej. Więc wypad z nim na studia nie ma sensu. Co kilka minut musiał bym bo przełączać w tryb czuwania albo stać nad gniazdkiem 🙁 To fakt bateria jest ładnie zespolona z obudową, wogóle nie wystaje, ale koszt tego wysoki.
  Niedługo w sprzedaży pojawi się identyczny z wyglądu ideapad S205 z AMD FUSION. jestem bardzo ciekaw czy w nim wydajność pójdzie w parze z energooszczędnością.

 2. minessi pisze:

  Matryce w większości przypadków są błyszczące, szkoda że lenovo też idzie tą drogą, a wydawało się że nie po wydaniu matowego think pada x100.

  Niewytrzymałem do publikacji pełnego testu i zamówiłem go wczoraj.
  Mam nadzieje że nadchodzący AMD Fusion nie będzie dużo lepszy

 3. maruda pisze:

  Matryca błyszcząca… to tyle w temacie. Dziękujemy nie skorzystamy.

 4. Jerzy pisze:

  Jeżeli jest standardowy 2,5″ SATA to chyba musi sie dać. Szkoda tylko że ostatnio producenci robią co mogą, żeby utrudnić dostęp do tak kluczowych elementów jak RAM czy HDD (w ASUSie 1215N jest to samo).
  No nic, czekam na pełny test 🙂

 5. Mateusz Mila pisze:

  Dostęp do dysku twardego i pamięci RAM nie jest prosty. Zgodnie z tym, co pisze producent, aby dotrzeć do obu elementów trzeba zdjąć spodnią część obudowy, a następnie klawiaturę, pod którą umieszczony został dysk twardy. Nie znalazłem też żadnej wzmianki, czy standardowy dysk można wymienić na SSD…

  http://www…./dsc_0114/

 6. Jerzy pisze:

  Jak wygląda dostęp do dysku twardego w przypadku chęci wymiany go na SSD? Możesz ewentualnie wrzucić fotki spodu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama