, Promocje

Lepszego laptopa za 2000 złotych nie dostaniesz (a przy okazji zgarniesz zestaw świetnych akcesoriów)

fot. HP

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Lepszego laptopa za 2000 złotych nie dostaniesz (a przy okazji zgarniesz zestaw świetnych akcesoriów)”

 1. Pedro pisze:

  HP jest gniotem. Wypuszczali całą serie laptopów (6500) z zaprojektowaną wadą karty graficznej. Paliły się po okresie gwarancyjnym. Powodzenia potencjalnym nabywcom.

 2. Miet pisze:

  Dla mnie notebook z 8 GB Ram i czterodrzwiowym Ryżem za 2k złotych to nie jest rewelacja i to bez systemu. Wolę kupić używkę z core i7 8 GB ram z windowsem 10 za ok 800 – 1000 zł, mam taki. Za 1.5k pln masz już używkę z 16Gb ram, win 10 itd.

 3. Blef pisze:

  @Free
  Ale ja nic nie mam do Linuksa, sam KDE Neon na jednym starszym laptopie, a na głównym MacOS, bo to MacBook. Po prostu uważam, że Linux to wciąż nisza dla garstki zaznajomionych. Standardem jest Windows i przeciętny Kowalski z Linuksem sam i bez pomocy daleko nie zajedzie.

 4. Def pisze:

  Daj jakąś sensowną alternatywę dla nowego sprzętu w tej cenie.

 5. Hehe pisze:

  @Blef windowsa możesz pobrać za darmo ze strony Microsoftu. Nie musisz go aktywować i możesz używać do woli a to nie pirat.

 6. Edek od kredek pisze:

  Jeśli to jest sprzęt godny uwagi to polecam go tej redakcji, będziecie zadowoleni złomem na długie lata i spieszcie się bo to końcówka

 7. Dzban pisze:

  Domowy laptop z linuksem jest skalowalny? Na jakiej zasadzie? Jak dziecko ma zdalne lekcje a Ty chcesz skorzystać to go rozciągacie na dwóch, czy wsiadasz w samochód i skalujesz do sklepu po drugi? Dobre.

 8. Free pisze:

  @Blef: mam Asusa z tym configiem, oczywiście Linux Mint Cinamon obsługuje mój 11 letni syn, to już nie 1996 i RedHaty czy freeBSD, w zasadzie jest lepszy od win10 i gdyby nie to, że wydajniej jest mi korzystać z natywnego softu inżynierskiego, używalbym linuxa, jest lekki, piękny i skalowalny

 9. Blef pisze:

  Ani słowa o braku systemu Windows na pokładzie. Zostaje Linux (dla garstki raczej bardziej obeznanych), pirat (nie polecam) albo zakup oryginału za 4-5 stówek, co powoduje, że laptop już taki super atrakcyjny nie jest.

 10. Adam pisze:

  Co jest świetnego w przestarzałym złomie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama