REKLAMA TP
, Apple ASUS HP Laptopy 11,6 cali Laptopy 12-13,3 cali Lenovo Samsung TOP-10

Top 5 laptopów biznesowych wg MobiManiaKa

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Top 5 laptopów biznesowych wg MobiManiaKa”

 1. McMuffinka pisze:

  Ja ostatnio stałam sie szczęsliwą posiadaczką Della o niezwykle skomplikowanej nazwie:

  I jestem z niego szalenie zadowolona – laptop jest elegancki i poręczny, nie przegrzewa sie przesadnie i działa bardzo sprawnie. Jako, że mój biznes wymaga bycia online niemal 24/7, ego lekkosc i sprawnośc pracy to dla mnie prawdziwe zbawienie.

 2. piotr pisze:

  Jeśli chodzi o biznesowe laptopy to tylko Dell (osobiście używam z serii Latitude) z jego gwarancją NBD. Rasowy biznesmen wie, że nie może sobie pozwolić, żeby jego komputer nie działał. W przypadku awarii wszyscy producenci chcą odesłania sprzętu do serwisu (=2 tygodnie bez komputera) a chyba tylko Dell wysyła do nas na następny dzień serwisanta, który na miejscu naprawia sprzęt. Używam w firmie też innych (Samsung, Apple) ale sprzęt, który nie może „nie działać” to Dell:)

 3. Szymon pisze:

  Marcin wie, na co zwracają uwagę biznesmeni… 😉

 4. LOL pisze:

  …to pierwsze zdjęcie faktycznie mocno „biznesowe”…tak model dedykowany dla mangera redtube 😉

 5. Szymon pisze:

  @Michal

  Znak wodny zapisywany jest automatycznie, po czym zdejmujemy go z grafik na których się nie powinien znaleźć – widocznie trafiłeś na moment zanim artykuł się przeładował.

 6. Michal pisze:

  Ciekawe czy macie prawa do tych zdjęć z mecenstein.com ze wstawiacie na nich swój znak wodny. Bo co innego skorzystać (choć w tym wypadku komercyjnie, a z tym też rożnie jest), a co innego przerabiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama