, Netbooki Pozostali

Nokia Booklet 3G – pierwsze wrażenia i galeria MobiManiaKa

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Nokia Booklet 3G – pierwsze wrażenia i galeria MobiManiaKa”

 1. Mateusz Mila pisze:

  Oczywiście. Podobnie jak w przypadku innych recenzji, przygotujemy osobny rozdział poświęcony temu właśnie problemowi. Póki co mogę powiedzieć, że brak dodatkowego chłodzenia nie jest problemem w Nokii.

 2. Mati pisze:

  Zastanawiam się jak jest z nagrzewaniem się tego sprzętu. Wiem że nie ma wiatraków więc czy jest szansa żeby redakcja przyjrzała się temu dokładniej ?

 3. nunio pisze:

  klawiatura ma jedną dużą wadę która wychodzi po dłuższym użytkowaniu, szczególnie wieczorem – ciemny nadruk literek i cyferek na klawiszach. Niestety poświata ekranu, przy normalnym kącie ustawienia, niedostatecznie oświetla klawisze i jest problem z pisaniem. Sszkoda ze nie ma podswietlanej klawiatury, byłby ideał. Samsung NC10 miał „bielsze” i wyraźniejsze nadruki i w nocy mogłem swobodnie pisać. Tutaj jest t o praktycznie niemożliwe

 4. fiacior pisze:

  W takim razie czekam na cos lepszego, mocniejszego, może HP dm1z zacate jak trafi do Polski będzie dobrym wyborem spełniającym moje wymagania. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdr.

 5. Mateusz Mila pisze:

  30 minutowy serial w jakości 720p działa bez zarzutów, natomiast 2-godzinny film (1920 x 1080p) klatkuje – obraz nie nadąża za dźwiękiem – tak więc materiały wideo w jakości lepszej niż HD raczej nie będą obsługiwane.

 6. fiacior pisze:

  Dzięki to już duży plus dla Noki, bo mój 2 letni laptop ma problemy. Szukam teraz małego notebooka z takż możliwościa, aby móc się pochwalic znajomym własnymi filmami z kamery HD.

 7. Mateusz Mila pisze:

  Na razie sam z ciekawości uruchomiłem krótki – 10 minutowy – film w jakości 1080p, działał bardzo płynnie i bez najmniejszych problemów. Teraz próbuję znaleźć jakiś pełnometrażowy film. Zobaczymy, czy to udźwignie.

 8. fiacior pisze:

  Już od dawna miałem na oku taką Nokię, ciekawe czy pociągnie to HD 1080p, nie wie ktoś?

Dodaj komentarz


reklama