REKLAMA TP
, Acer Laptopy 14-15,8 cali Testy

Acer Aspire 5 (2022) ma procesor Intela 12-gen i kosztuje 3 tys. zł. Warto kupić? (TEST)

Acer Aspire 5 2022

Acer Aspire 5 2022 / fot. Paweł Łaz, techManiaK.pl

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Aspire 5 (2022) ma procesor Intela 12-gen i kosztuje 3 tys. zł. Warto kupić? (TEST)”

 1. Radek pisze:

  Dziękuję bardzo za znakomitą recenzję. Chyba pominąłłeś przypadkowo, że jest tam zainstalowany Windows S, co może być szokiem dla przeciętnego użytkownika. Chyba że w tej wersji jest inaczej? Oczywiście, można to zmienić, ale będzie to mimo wszystko stres dla osoby niezorientowanej. Teraz mam mieszane uczucia, bo chciałem go kupić tylko znacznie tańszy model. Niepokoi mnie ten ekran. Trzeba by to zobaczyć na spokojnie, bo wzrok i wymagania są zawsze osobise i względne.

 2. Adie pisze:

  Ja bym nie oceniał wydajności w grach na podstawie Fire Strike bo karty Intela zostały mocno zoptymalizowane pod kątem tego Benchmarka, czego nie można powiedzieć o większości gier.

 3. biker pisze:

  Jakie tam gorzej niż źle? W tym przedziale cenowym wszystkie laptopy mają takie sRGB. Nie wiem że testujący nie potrafią tego zrtozumieć i w kołko jak mantrę powtarzają jak to źle…

  • Adie pisze:

   Przecież na wykresach masz Matebooki D16 które są w tej samej cenie albo tańsze a mają> 90%

 4. Dramat pisze:

  Kasa jak kasa, ale takiej jakości ekran, to jest dramat nad dramaty. Sprzęt ujdzie w tłoku, jak go ktoś kupi z myślą o podłączeniu pod dobrej jakości monitor komputerowy i używaniu wbudowanego ekranu jedynie od święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama