, Newsy

Laptop dla ojca – Poradnik MobiManiaKa cz.1

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Laptop dla ojca – Poradnik MobiManiaKa cz.1”

 1. vfr800 pisze:

  Równiutko daliście ciała tym „poradnikiem”.
  Baaardzo byłbyś szanowny autorze zaskoczonym gdybyś bliżej zainteresował się potrzebami ludzi starzych. Coś wiem na ten temat i dlatego moja recezja powina być druzgocąca. Nie będzie ze względu na grzeczność, której brak Tobie. Pisanie bowiem o tym ,że starsza osoba nie będzie NAPEWNO czegoś potrzebowała, a tamto znów nie dla niej to czysta AROGANCJA. Komputer to nie samochód i prawa jazdy z badaniami lekarskimi Chwalić Boga nie wymaga. Już tyko to wino dać Ci do myślena.
  Szukam dobrego laptopa dla siebie już dłuższy czas. Jestem w tym wieku ,że mam odłożone pieniądze i nie jest dla mnie (a myślę ,że i dla sporej grupki mnie podobnych ) problemem wydać znacznie więcej na DOBRE urządzenie. Srzedawcy traktują nas jak idiotów i wciskają „bardzo dobry kmpiuter” za małe pieniądze ale za to z przestarzałą kartą graficzną czy systemem operacyjnym ( za wszelką cenęVista). Mam czas i szukam informacji o tym co się dzieje „w temacie” i wiem ,żeWidows 7 jest dobry. Wiem ,że karta GF 9600 jest wczorajsza. . Piszcie jak dotychczas : za taką cenę -taki komputr! 🙂
  Bez denerwjącego podziału , ten dla dzidzi , ten dla niuni , Oo a tamten to dla wujka Stefka.
  Pozdrawiam
  Młodystary
  Ps. W/w art. przeczytałem podczas poszukiwań informacji.

  • jan.blin pisze:

   @ vfr800 tego typu artykuły bazują na pewnej klasyfikacji i są kierowane do osób, którym właśnie na czmyś takim zależy. Co zrozumiałe, nie uwzględniają one potrzeb wszystkich przedstawicieli danej grupy. Warto uwglednić także datę publikacji… Mniejsza o to.

   Nie sądzę by Mateusz miał złe intencje.

   Słyużymy pomocą jeśli idzie o dobór sprzętu. Napisz proszę swoje wymagania, a z pewnością będziemy w stanie doradzić (może być mail – redakcja@techmaniak.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama