, Acer ASUS HP Laptopy 11,6 cali Laptopy 12-13,3 cali Laptopy 14-15,8 cali Lenovo MSI Sony

Nowości z AMD Zacate – typy MobiManiaKa

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Nowości z AMD Zacate – typy MobiManiaKa”

 1. bynio pisze:

  hm niby to samo tylko dla polaczków dali Windę 7 w wersji 32 bitowej – widocznie sojusznicy stwierdzili , że dla krajów III świata 64 bitowa wersja się nie nadaje

 2. Mirek pisze:

  No ale jest tu:

  http://www….&om=1

 3. bynio pisze:

  HP Pavilion dm1z – chciałem kupić przez stronę www – już sobie skompletowałem i już byłem w trakcie zakupów jak okazało się , że maszynka jest dostępna tylko na terenie US – a już się śliniłem

 4. Piotr pisze:

  odnośnie ThinkPad’a x120e Lenovo Polska ( dział handlowy) udzieliło mi informacji, że w najbliższym czasie nie planują dystrybucji tego modelu w naszym kraju. Natomiast można się kontaktować za 2-3 miesiące gdyż sytuacja ta może ulec zmianie.

 5. tomek pisze:

  No właśnie, a kiedy pozostałe cudaki zawitają do Polski?

  • marcin pisze:

   Można tylko zgadywać. Lokalne oddziały firm niechętnie dzielą się informacjami kiedy dany sprzęt trafi do Polski, a często jest to zupełnie od nich niezależne. Na pewno większość wymienionych zawita do nas wczesną wiosną.

 6. gosć pisze:

  MSI będzie dopiero od 21 marca…

 7. Piotr pisze:

  Biorąc pod uwagę jedynie platformę, która jest podstawą do stworzenia przyzwoitego i wydolnego sprzętu za rozsądne pieniądze. Sądzę, ze nie zaszkodziło by dodać do zestawienia msi x370 laptopmag już testował i wypadł przyzwoicie jak na tę klasę cenową. Poza tym z 8 ogniwową bateria deklasuje rywali w kategorii 13″ biura z przyjemnym dodatkiem w postaci odtwarzania 1080p. Natomiast zwracjąc uwagę na wagę urządzenia oscylującą jak mniemam wokół 1,6 kg z największą baterią otrzymujemy coś mobilnie wartego uwagi.

  Pozdrawiam

 8. Anonim pisze:

  Wszytko fajnie, tylko skąd info ze asus będzie kosztował 1900zł? Przecież przeliczając z dolarów wychodzi „nieco” taniej.

  • marcin pisze:

   Zgadza się, ale praktycznie nigdy cena amerykańska nie przekłada się 1:1 na cenę europejską. Z nieoficjalnego źródła pochodzącego bezpośrednio od Asusa wiemy, że na polskim rynku podstawowa wersja Eee PC 1215B kosztować będzie około 1800-1900 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama