, Microsoft Systemy operacyjne Testy

Windows 7 okiem MobiManiaka

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Windows 7 okiem MobiManiaka”

 1. FanExplorer pisze:

  „mam gdzies microsoft i każdy szanujący sie człowiek powinien mysleć tak samo” Romek kim jesteś, że mówisz jak mają myśleć inni? Linux jak i Windows mają swoje wady i zalety. Napisano o tym już bardzo wiele więc nie będę się rozpisywał na ten temat. Normalną rzeczą jest, że ludzi ciągnie do nowości, a to jakiego kto systemu używa niech pozostanie indywidualnym wyborem.

 2. romek pisze:

  męczą mnie już te zachwyty nam tym nowym windowsem. ja „dzięki” viście spróbowałem ubuntu i żaden windows mnie już nie obchodzi. zapłaciłem za viste sporo kasy i sie okazało że wydałem kase w bloto. mam gdzies microsoft i każdy szanujący sie człowiek powinien mysleć tak samo

 3. regoat pisze:

  no wszyscy czekamy na 7 🙂

 4. gogol pisze:

  U mnie tylko Skype zgłasza jakiś problem (ale działa).A co do poruszania się po internecie, to nie „jakby lepiej” , tylko co najmniej dwa razy szybciej niż Vista. Antywirus jest ten sam.

 5. jan.blin pisze:

  Gdyby tylko o mnie chodziło… Ale cieszy mnie fakt, że są jeszcze obrońcy Visty 🙂 Idea paska była fajna, szkoda tylko, że chłopakom z Microsoftu nie wyszło i poza tym, że lubił wyskoczyć sobie niespodziewanie podczas korzystania z jakiegoś programu, to odczuwalnie obciążał system. Przynajmniej u mnie 😉

 6. cyberangel pisze:

  „Zrezygnowano również z irytującego paska z gadżetami”
  a co jest w nim irytującego? jak komuś niepotrzebny to „gadżety” można trzymać na pulpicie i pasek wyłączyć więc nie widzę problemu.
  a recenzja sama w sobie dosyć kiepska, opierająca się głównie na tym jak to kiepsko autorowi chodzi Vista…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama