, Netbooki Samsung

Europejska cena Samsunga 5-Series ujawniona

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Europejska cena Samsunga 5-Series ujawniona”

 1. Radek pisze:

  Do czasu gdy będą to dawać za $1 to nikt normalny tego nie weźmie…

 2. krytyk pisze:

  Faktycznie trochę za dużo jak za takiego netbooka. Za chwalonego wszędzie HP Dm1 trzeba dać na oficjalnej stronie HP 1800 zł, fakt nie ma 3g ale ma oryginalną Windę w cenie, oferującą na pewno dużo większy zakres dostosowania kompa do swoich potrzeb, no i ogólnie lepsze bebechy niż toto. Ciekawe tylko, czemu HP nie oferuje w polsce możliwości domówienia sobie modułu 3g do niego…

 3. Duke pisze:

  „Całkiem sporo jak za solidnego, ale dosyć typowego netbooka z systemem operacyjnym, który wciąż jest zagadką.” W Polsce nie kupi się netbooka z modemem 3g i procesorem dwurdzeniowym w cenie 1760zł więc jednak może warto?

 4. 3DK pisze:

  A miało być tak tanio… Za tą kwotę można kupić MSI Wind U270 z AMD E-350, wyciągnąć i sprzedać z niego HDD, na jego miejsce założyć 64 GB SSD i zainstalować normalny system (np. darmowe Ubuntu).

  Na baterii dzięki SSD będzie działał dłużej niż Chromebooki, będzie się uruchamiał w te 15-20 sekund (tak, wiem, że to 2-2,5x tyle co system-przeglądarka, ale w końcu to parę sekund), użytkownik nie będzie ograniczony do dłubania w Sieci i aplikacji webowych, a i możliwości platformy AMD są znacznie większe niż gołego Pine Trail w tej cenie.

  Jak dla mnie Chromebooki miałyby sens w cenach do 800-900 zł. Już przy 1000 zł przeciętny user zastanowi się, czy aby przeglądarka z Google Docs, Calendarem i paroma innymi to nie za mało, a mogąc kupić za 1,2-1,3k lepszy laptop z dużym dyskiem i Windowsem zwyczajnie oleje Google’a z jego wybrakowanym OSem chcącym być ciągle online.

Dodaj komentarz


reklama