, Laptopy 14-15,8 cali Laptopy 15,8 cali + Sony

Sony Vaio E z Sandy Bridge i większym ekranem

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Sony Vaio E z Sandy Bridge i większym ekranem”

 1. Vaius pisze:

  Wystarczyło wejść na polską strone sony vaio, nie trzeba było szukać po zagranicznych blogach…

 2. T pisze:

  Jakie znowu wadliwe procesory? Już jeżeli to wadliwe były chipsety, ale to też media rozdmuchały sprawę. Chipset miałsprawne dwa złącza SATA a pozostałe 4 mogą sprawiać problemy. W desktopie mam płytę głównąz tym chipsetem i nie mam żadnych problemów. Kupiłem jak tylko dowiedziałęm się, że będą wycofywać ze sklepów, bo nie zamierzałęm czekać 2 miesiące. Nawet jakby mi padł jeden port SATA to nei zamierzam podłączać 8 napędów. Tym bardziej nie widziałem notebooka, który by miałwiecej niż 4 porty SATA (2 dyski, napęd optyczny i eSata) więc 2 zostająw zapasie.
  No i nikt jużtego ne „wciska” bo wycofali ze sprzedaży, przez co trzeba było czekać o 2 miesiące dłużej. Ja bym kupił i wadliwy. Zwłaszcza, że w przypadku notebooków z jednym dyskiem i bez eSATA błędu nei było wogóle.

  Ja mam Asusa G73SW 3D i pytam się co więcej miał ten Vaio, czego nie mam mój Asus… pomijając tak zwany „Sony Style”.

 3. Madafaka pisze:

  Jakiej konkurencji?tej co wypusciła wadliwe procesory i dalej je wciska klientom? czy apple co dalej sprzedaje core 2 duo:D?

 4. T pisze:

  Kto miałkupić notebooka z Sandy Bridge tan jużto dawno zrobił. To nie jest żadna ofensywa technologiczna tylko żałośnie wolne nadrabianie zaległości wobec konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama