, Laptopy 14-15,8" Laptopy 15,8" + Sony

Sony Vaio E z Sandy Bridge i większym ekranem

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Sony Vaio E z Sandy Bridge i większym ekranem”

 1. Vaius pisze:

  Wystarczyło wejść na polską strone sony vaio, nie trzeba było szukać po zagranicznych blogach…

 2. T pisze:

  Jakie znowu wadliwe procesory? Już jeżeli to wadliwe były chipsety, ale to też media rozdmuchały sprawę. Chipset miałsprawne dwa złącza SATA a pozostałe 4 mogą sprawiać problemy. W desktopie mam płytę głównąz tym chipsetem i nie mam żadnych problemów. Kupiłem jak tylko dowiedziałęm się, że będą wycofywać ze sklepów, bo nie zamierzałęm czekać 2 miesiące. Nawet jakby mi padł jeden port SATA to nei zamierzam podłączać 8 napędów. Tym bardziej nie widziałem notebooka, który by miałwiecej niż 4 porty SATA (2 dyski, napęd optyczny i eSata) więc 2 zostająw zapasie.
  No i nikt jużtego ne „wciska” bo wycofali ze sprzedaży, przez co trzeba było czekać o 2 miesiące dłużej. Ja bym kupił i wadliwy. Zwłaszcza, że w przypadku notebooków z jednym dyskiem i bez eSATA błędu nei było wogóle.

  Ja mam Asusa G73SW 3D i pytam się co więcej miał ten Vaio, czego nie mam mój Asus… pomijając tak zwany „Sony Style”.

 3. Madafaka pisze:

  Jakiej konkurencji?tej co wypusciła wadliwe procesory i dalej je wciska klientom? czy apple co dalej sprzedaje core 2 duo:D?

 4. T pisze:

  Kto miałkupić notebooka z Sandy Bridge tan jużto dawno zrobił. To nie jest żadna ofensywa technologiczna tylko żałośnie wolne nadrabianie zaległości wobec konkurencji.

Dodaj komentarz


reklama