, HP Laptopy 14-15,8 cali

HP Envy 14 Beats Edition – pierwsze wrażenia ManiaKa

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “HP Envy 14 Beats Edition – pierwsze wrażenia ManiaKa”

 1. telek[PSZ-E] pisze:

  Mimo że ma procesor i7 to nie znaczy że jest taki ekstra bo taktowanie na jeden rdzeń 2GHz to nie jest taki duży. Ja mam i5 drugiej generacji o taktowaniu 2.6 GHz na rdzeń. A poza tym 4Gb ramu to już przeżytek pn. przy takim procku i windowsie 7 to stanowczo za mało. Wystarczy że go odpalisz i masz do dyspozycji niecałe 3 Gb ramu ponieważ system żre ponad 1Gb ramu. 8Gb ramu to minimum.

 2. bobas pisze:

  Panie marcinie, gdzie ta recenzja która miała być na początku października ?? ps. już dobiła połowa…

 3. tiktak pisze:

  Panie Marcinie,

  A jak z wydzielaniem ciepla? Bardzo się grzeje przy tak mocnym procesorze?

  • marcin pisze:

   @tiktak: Ilość emitowanego ciepła jest ściśle powiązana z układem chłodzenia zamontowanym w laptopie. Ten sam procesor może powodować różne efekty w innych laptopach. W przypadku Envy 14 nie jest źle. Grzanie występuje sporadycznie, a ciepło jest rozpraszane równomiernie. Więcej na ten temat w maniaKalnej recenzji.
   @bobas: No tak, zastanawiałem się kiedy ktoś się o tą reckę upomni… Najgorzej jest coś obiecać, a później słowa nie dotrzymać. Poślizg spowodowany jest po części zależnymi, a po części niezależnymi ode mnie zawirowaniami. Wszystkich czytelników przepraszam za zwłokę i mogę obiecać, że w przyszłym tygodniu recenzja w końcu ukaże się na łamach MobiManiaKa. Pozdrowienia!

 4. zonk pisze:

  Witam panie marcine. Kiedy obszerna recenzja tego sprzetu ?? Zastanawiam sie własnie nad zakupem miedzy nowym HP dv6 a droższym HP Envy Beats ?? Czekam na test !!

  • marcin pisze:

   Pełna recenzja HP Envy 14 Beats Edition na łamach MobiManiaKa już na początku października. Jak na razie mogę jedynie zdradzić, że laptop nie zawodzi :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama