, Ciekawostki Głośniki Laptopy 11,6" Laptopy 12-13,3" Laptopy 14-15,8" Laptopy 15,8" + Myszki, klawiatury i kontrolery Pendrive'y Routery i karty sieciowe Tablety Torby i pokrowce

Komputery taniej o 300zł, czyli Nocna Promocja w EURO

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Komputery taniej o 300zł, czyli Nocna Promocja w EURO”

 1. c-kasky pisze:

  Potwierdzam ze to bezczelne i prostackie zagranie, ceny sa te same , jedynie co sie zmienilo to w opisie ze niby wczesniej byly drozsze.

 2. Majkel pisze:

  siedzieliśmy, czekaliśmy, nic z tego – ceny jak były tak są TE SAME. No ja p… dziś rano coś się zmieniło i cały czas są takie, zatem ktoś kto czatował na nocną promocję jest po prostu ostatnim frajerem, bo spokojnie może sobie kupić i dziś o 10.

 3. siudek pisze:

  Bezczelna ściema dodam, jak nic – wczoraj w południe wybraliśmy sobie kilka propozycji odkurzaczy i mikserów które chcieliśmy kupić, a że okazja bo „duża promocja” to poczekamy. I co – poczekaliśmy – ceny w momencie włączenia promocji NIC się nie zmieniły. Sprawdzaliśmy tak do północy, w końcu daliśmy spokój. Dziś rano owszem, coś się zmieniło… np. odkurzacze o 5% staniały. 😀 No ale cóż.. te ceny o 5% niższe są… teraz tak samo. 😀

  Nie ma to jak zrobić z ludzi debili… pozdrawiam obsługę.

 4. Bartosz pisze:

  Nie jest tak źle działa… o rano o 7.00

 5. Oszukany pisze:

  Co to w ogóle jest za ściema. Oszukali nas! Ściemę walą, że ekstra promocja, później przepraszają za 2 godz. opóźnienia, a na koniec po promocji śladu nie widać. Idźcie mi z tym sklepem. Powinni już dawno splajtować. Oszuści! Marnują człowiekowi tylko czas!

 6. Bartosz pisze:

  Jak zwykle strona „euro” nie dział …troche im srewer muli 🙂

Dodaj komentarz


reklama