, HP Laptopy 11,6"

Nowy HP Pavilion dm1: świetna alternatywa dla…

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Nowy HP Pavilion dm1: świetna alternatywa dla…”

 1. michaleq pisze:

  To co Komputronik dał na swojej stronie, to jakieś dane nie wiadomo skąd… Bo ani to nie odpowiada serii dm1-4xxx (czyli nie ma e-450 ani grafiki ATI 6320M), ani nie ma żadnych informacji co gdzie kiedy i skąd to się ma wziąć. Dodatkowo żadna inna strona w Google (oprócz Komputronika, Karen i nie potwierdza istnienie takiego modelu.
  Ale dzięki tej dyskusji zacząłem szukać i w Europie komputer już jest! U naszych zachodnich sąsiadów, w Eurosach, w Szwecji w Skr’ach. Więc może i do Polski niedługo zawita. Jest to model dm1-4000sg i jego rzeczywiście można znaleźć na stronach HP już. Więc wychodzi na to że wypada czekać. Jak to w Polsce… 🙂
  A jak by ktoś miał rzeczywiste namiary, na rzeczywisty komputer z tej serii, w Polskim sklepie, dawajcie znać 🙂

 2. MiC pisze:

  rzeczywiście, a nazwa wskazuje(seria 4000) że powinien mieć e-450, oto Polska właśnie…

 3. Krawiec pisze:

  tak tylko że to jest stara wersja z procesor e-350

 4. michaleq pisze:

  Nie wiem gdzie kolega uKroPP znalazł go w ofercie Komputronika (będę wdzięczny za namiary bo mocno na niego czekam i doczekać się nie mogę). Obecnie tam sprzedawana jest poprzednia wersja dm1-3220ew. O modelu dm1-4010us ni widu ni słychu narazie w Europie nie ma. I nie wiadomo kiedy będzie, bo nikt ani w Polsce ani w Anglii nie potrafi takiej informacji udzielić. Szkoda że Europa w tyle, bo jeżeli ktoś chce kupić obecnie, to zostaje mu tylko dm1-3220ew.

 5. kaliente pisze:

  „Launch Box” a to co? Kopia appleowego launchpada?

 6. uKroPP pisze:

  Znalazł się już w ofercie Komputronika, a co za tym idzie i Karen oraz Saturiona, tylko na razie nikt nic u nich nie wie. Nie wiadomo kiedy będzie, są sprzeczne informacje dotyczące systemu (czy W732 czy W764), prędkości procka, wielkości pamięci etc… Komediowa sytuacja – bardzo tajny komputer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama