, ASUS Laptopy 12-13,3 cali Testy

Asus U36SD – test mobiManiaKa

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Asus U36SD – test mobiManiaKa”

 1. Krzysiek pisze:

  Witam,
  mam Asusa u36jc od ponad dwóch lat, wymieniłem mu dysk na ocz vertex 4 i w salonie xkom dokupiłem ramu do 8 GB, naprawdę poczciwa maszyna !

  Miałem asusa zenbooka – hmmm , cienki , i7 – i co z tego , max 4 GB ramu , klawiatura drętwa , touchpad jakiś taki dziwny – podczas pisania na klawiaturze dotykam go i mnie to wkur…

  Uczciwie , nie zamienił bym swojego asuska na coś innego – naprawdę jest niezawodny , zwiedził ze mną kawałek świata , jest zawsze gotowy do pracy , nie grymasi , jedyne co w nim nadgryzł ząb czasu to gumki w nóżkach od podstawy oraz w baterii.

  miałem i delle,hp, inne asusy – ten jest naprawdę do pracy! jest jak stara wierna żona, szału już niema, ale nigdy nie zawiedzie !

 2. Michał pisze:

  Mam laptopa od bodajże 2 tygodni, i polecam 🙂

 3. Szymon pisze:

  @Michał : Nie mieliśmy okazji sprawdzić tego tytułu – Brink, który jest również wymagającą pozycją, w trybie Multiplayer osiągał około 40 kl/s przy ustawieniach niskich – z BF3 jak się domyślam powinno być niewiele gorzej. Pozdrawiam

 4. Michał pisze:

  A BF3 na małych detalach pójdzie na multi-player?

 5. Szymon pisze:

  @bbrother: Niezupełnie egzotyczną, bowiem taka klawiatura jest np w tym modelu: http://www….arny.html#

  Ale faktycznie w sklepach można również znaleźć egzemplarz z mniejszym enterem i dłuższym Shit’em – dodałem tą informację do tekstu. Dzięki za komentarz.

  Pozdrowienia

 6. bbrother pisze:

  Testowi poddaliście jakąś egzotycznę wersję U36SD (trzeba to było konkretnie podać we wstępie). Ten laptop, dostępny w polskich sklepach *nie ma* piętrowego Entera a co za tym idzie backslash jest tam gdzie powinien być = nad Enterem. Dzięki temu lewy shift ma normalny rozmiar.

 7. Szymon pisze:

  @3DK:

  Wariant I: jasność ekranu 30%, wyłączona komunikacja, włączona karta Intela. Wykorzystanie: praca z aplikacjami biurowymi.

  Wariant II: jasnośc ekranu 50%, włączony i aktywny moduł WiFi, wysokie obciążenie procesora, 2 rdzenie aktywne, włączona karta Intela. Wykorzystanie: praca z multimediami i aplikacjami biurowymi, oglądanie filmów, aktywne przeglądanie sieci.

  Wariant III: jasnośc ekranu 100%, włączony i aktywny moduł WiFi, bardzo wysokie obciążenie procesora, 2 rdzenie aktywne, Turbo Boost, włączona karta nVidii. Wykorzystanie: aktywne połączenie z siecią przy jednoczesnym włączeniu jednej z prezentowanych w teście gier.

  Pozdrawiam

 8. 3DK pisze:

  Z tym testem baterii to pojechaliście. Co to w ogóle ma być? Nie wiadomo jakie obciążenie tego procesora, jaka jasność podświetlenia, nic w sumie nie wiadomo. Przydałyby się normalne scenariusze użytkowania (np. surfowanie via WiFi, oglądanie filmów, office). Z opisu w sumie nie wynika nawet, czy WiFi było używane, czy tylko włączone. Obciążenie procesora jakie? 1 rdzeń, 2 rdzenie, w jakim stopniu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama