, HP Longform

HP: czy to już koniec legendy?

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “HP: czy to już koniec legendy?”

 1. Moby pisze:

  Dobry artykuł oby więcej takich. Nie ma co przesadzać o losach firmy trzeba pamiętać że produkują wciąż świetny sprzęt. Potrafią dostosować się do realiów na rynku chociażby wypuszczenie na rynek drukarek na tanie tusze ink advantage. Trzeba poczekać i zobaczyć co dalej będzie.

 2. czytelnik pisze:

  To nie jest dobry artykuł! Jest GENIALNY! Dawno nie czytałem tak dobrego kawalka pracy dziennikarskiej, a już na pewno na mobimaniaku!
  Gratulacje.

 3. adadef pisze:

  Świetny artykuł, swoją drogą jestem bardzo ciekawy dlaczego zabili WebOS po kilku tygodniach sprzedaży. Może kiedyś, po latach się dowiemy.

 4. gilu pisze:

  swietny artykuł!!!!!!!

 5. Elmo pisze:

  Bardzo dobry artykuł, ale wydzielenie PSG to nie pozbycie się go..
  Poprostu firma by prosperowała swoim torem ale jej akcje w 90 % posiadałby HP. Chodziło tylko o brand.. PSG gorzej przmi jak HP. Pozatym gdyby apple miało taką firmę jak psg to byłoby nie do zatrzymania. Spójrzcie na to że apple jako psg posiada odpowiednika w samsungu czy faxconnie czy jakoś tak. Nie są to firmy w których apple posiada większość % i przez to ma problemy bo musi jednocześnie z nimi walczyć. HP powinno wydzielać firmy bez przebrandowania ich. osobiście myślę że większa jednak korzyść przyniosłoby wydzielenie tej firmy i zmniejszenie administracji przy zachowaniu brandu. Rozumiem że autor nie zdaje sobie jakim olbrzymim problemem jest biurokracja. Proszę spojrzeć na nasz kraj. Trzymamy to tylko dlatego że większość polaków byłaby bezrobotna bo wszakże łatwiej być biurokratą niż inżynierem.
  pozdrawiam..

 6. gość pisze:

  Brawo, artykuł ładnie napisany i dodatku nie tylko powierzchownie. Trzymam kciuki za więcej takich rewelacji. Jest jeszcze parę literówek (czyżby spellchecker zawiódł?) ale pomimo nich i tak nie można zarzucić artykułowi niskiego poziomu.

 7. samtech pisze:

  Super artykuł! 🙂

 8. Mat pisze:

  Świetny artykuł!
  Tak trzymać

Dodaj komentarz


reklama