, ASUS Laptopy 11,6" Pozostali

Orange wprowadza ultrabooki

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Orange wprowadza ultrabooki”

 1. bobi pisze:

  Na ten moment dla mnie wszystko jasne. Jakbym miał na coś się skusić to na opcje za 3100 zł, abonament 99, 2 lata. Na 3 nie warto brać, bo po dwóch kończy się możliwość reklamacji. I tak będzie to taniej o prawie 2 tysiące złotych niż w sklepie można dostać tą konfigurację 🙂

 2. Jan Kowalski pisze:

  Na stronie Orange lekkie zamieszanie. Zenbook owszem jest ale w dwóch różnych cenach a tym samym abonamencie (189,90 zł/mc). Pierwsza cena to 1079,01zł , druga 1519zł. Zupełnie nie wiem o co w tym chodzi ale znając życie to obowiązująca będzie ta wyższa cena. Umowa oczywiście na 36 m-cy. Pierwsze trzy miesiące w promocyjnej stawce około stówy za miesiąc.
  Przy zakupie w salonie niby 724,47zł.

  Przyznam, że jako przeciętny Kowalski (;) ) nic z tego nie rozumiem i wietrzę podstęp. Zapewne trzeba by zadzwonić by dowiedzieć się jak to w rzeczywistości wygląda bo ze stron internetowych często nie idzie wyciągnąć żadnych konstruktywnych wniosków. Za to popada się w stupor, zmieszanie i atak frustracji. Ale podobno Orange słynie ze skomplikowanych metod sprzedażowych.

 3. arniceb pisze:

  Oczywiście wszystko jeszcze zależy od warunków umowy, czyli głównie długości i wysokości abonamentu. Obecnie ciężko go dostać na rynku. Z tego co wiem jedynie vobis, hit i x-kom mają w ofercie. Tyle, że tylko dwa pierwsze mają dostępny. Sam notek fajny, ale cena póki co trochę zaporowa, ale wiadomo to ultrabook i parametry też ma niezłe.

Dodaj komentarz


reklama