, Ciekawostki Netbooki Nvidia

Pierwszy netbook z Tegrą!


Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Pierwszy netbook z Tegrą!”

 1. Oleg pisze:

  stawialbym na jakiegos objectdocka 😉

 2. Epoc pisze:

  Są jeszcze ludzie, których biblioteka filmów jest w HD. Jeśli lapek wydoli, nie trzeba nic konwertować.

  Mnie zastanawia co to za dziwna wersja CE, jakąś nakładkę mu zapodali? Całkiem fajna…

 3. Oleg pisze:

  „Sam się nad tym zastanawiam i doszedłem do prostych wniosków, że przydaje się jak najbardziej gdy netbook służy również jako komputer stacjonarny po podpięciu monitora, myszki, głośników i ewentualnie”

  Dokladnie o to chodzi. Czekam na sprzet zdolny obsluzyc matroske 1080p, ktora jak jeden z modeli Winda mozna podczepic do TV do uchwytu Vesa
  OT, tani, maly, energooszczedny HTPC

 4. Mateusz pisze:

  Nie mam pojęcia prawdę powiedziawszy. Sam się nad tym zastanawiam i doszedłem do prostych wniosków, że przydaje się jak najbardziej gdy netbook służy również jako komputer stacjonarny po podpięciu monitora, myszki, głośników i ewentualnie jakiegoś dysku twardego.
  Ponadto, wyświetlanie filmów w HD to także informacja o wydajności urządzenia i jego możliwościach, które łatwo w ten sposób można porównać.

 5. misz pisze:

  niech mi ktoś wyjaśni potrzebę i sens wyświetlania na 10 calach LCD „plików video w rozdzielczości HD” ? na co komu taki fjuczer w netbooku? Nagle videomaniacy poczuli owczy pęd i nieodpartą potrzebę posiadania netbooka z możliwością bezproblemowego oglądania HD na 10calowych miniaturkach?

Dodaj komentarz


reklama