, Co kupić? Laptopy 11,6 cali Laptopy 12-13,3 cali Laptopy 14-15,8 cali Laptopy 15,8 cali + Laptopy 2w1 Netbooki Tablety

Notebook, netbook czy tablet – co wybrać?

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Notebook, netbook czy tablet – co wybrać?”

 1. Paweł pisze:

  Najlepiej nie szukać kompromisu 😉 Oczywiście nie każdemu odpowiada takie podejście (z różnych powodów), ja jednak lubię mieć kilka urządzeń dedykowanych do różnych zadań. I tak:
  1) Komputer stacjonarny z monitorem 24″ w biurze.
  2) W miarę wydajny laptop (i5, 6GB RAM) w domu podpięty także do monitora 24″ + klawiatura zewnętrzna i mysz – do pracy i czasem rozrywki.
  3) Tablet do oglądania filmów w łóżku, czasem do pogrania z dziećmi, czasem do netu, zawsze na wyjazdy.
  4) Zewnętrzny dysk sieciowy z plikami, na których pracuję i bawię się.
  I tyle.
  Może wygląda to „bogato”, ale to tylko pozory. Dzisiaj te wszystkie elementy można mieć za cenę mojego pierwszego kompa, albo i taniej.
  Zatem preferuję kilka urządzeń w rozsądnej cenie, niż jednego smoka za kilka tysięcy.
  Wygoda pracy i rozrywki – idealna.

 2. Ryszard pisze:

  Powyzszy test/opis moim zdaniem jest zbyt tendencyjny w kierunku tabletu ktory na dzis w modelach z niska cena jest tylko do ograniczonych zastosowacn ( film i troche internetu )

 3. witek pisze:

  Trzeba zachowac zdrowy rozsadek i nie przeplacac. Obecnie lapka kupilem w bardzo przystepnej cenie. Lenovo za swoje S300 niechce duzo, a parametry nie sa dostepne w tej klasie cenowej u konkurencji

 4. Jeryho pisze:

  Teraz jest naprawdę spory wybór można mieć i laptopa i tablet jedno nie wyklucza drugiego a wręcz przeciwnie moim zdaniem się uzupełnia. Teraz to nie majątek i każdy może sobie pozwolić na to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama