, ASUS Netbooki

Netbook do grania Asusa – EEE PC 1000HV

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Netbook do grania Asusa – EEE PC 1000HV”

  1. jan.blin pisze:

    HD staje się standardem i chociażby dlatego każdy komputer powinien mieć możliwość odtwarzania filmów w tym formacie. Poza tym zapominasz o możliwości podpięcia zewnętrznego monitora, z której bardzo wiele osób korzysta. Jeśli idzie o grafikę, to faktycznie nie rozwiązuje ona wszystkich problemów, ale zdecydowanie pomaga. Przykładem jest platforma Ion Nvidii i Acer Aspire Revo z niej korzystający. Może w Crysisa na netbooku nie będzie grało się dobrze, ale Spore czy jakaś strategia mogą dostarczyć sporo radości także na 10 calach. A na YouTube jest filmik jak trabant bierze porsche na ćwierć mili 😉

  2. dobry kolega pisze:

    I do tego kolejny raz te dziwaczne życzenia-marzenia by na netbooku można było oglądać filmy HD. Na 10″ ekraniku 1024×600? rotfl. Równie dobrze można szukać rozwiązań jak z trabanta zrobić rajdówkę WRX.

  3. dobry kolega pisze:

    ani świnka, ani morska. Ani netbook – bo wątpię, żeby ta grafika wpłynęła korzystnie na pracę na baterii 😀 – ani komp do choćby ubiegłorocznych gier… zresztą nie samą mocą grafiki gra żyje.. Granie w nowe tytuły w rozdz. 1024×600? Nieporozumienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama