, Co kupić? Laptopy 15,8" +

6 dobrych laptopów typu desktop replacement

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “6 dobrych laptopów typu desktop replacement”

 1. Hejlon pisze:

  Popieram szubiela, obecnie imho jeśli chodzi o stosunek cena/wydajność najlepiej wypadają Lenovo z serii Y580, sam bardzo długo szukałem lapka zamiast stacjonarki i za niecałe 3 tysie w komputroniku dorwałem tego lenovo, na procku i5, 8GB RAM no i podstawa – mocna grafa GTX660M 2GB, za taką kasę to numer 1 pod desktop replacement i do gier.

 2. Pak pisze:

  Żaden notebook nie zastąpi wydajnego komputera stacjonarnego – energia cieplna wytwarzana przez silne karty graficzne i procesory ma czasem problem z rozproszeniem się w dużym pudle stacjonarnego „grata”, a co może zrobić z laptopem pokazał HP w serii dv6000 gdzie gorące powietrze potrafiło „wylutować” chipset. 17″ notebook zajmuje niewiele mniej miejsca niż komputer stacjonarny, a na pewno jest mniej mobilny niż laptop 13-15″ z zewnętrznym dużym monitorem.
  17 to klasa pełna kompromisów – z jednej strony duże wymiary i ciężar, z drugiej elementy zabudowane wewnątrz z konieczności nie najwyższej wydajności.

 3. piter pisze:

  pokaż mi HP lub DELL w takim zestawieniu i w takiej cenie jak podałeś w artykule – od razu wchodzę w to. piter

 4. szubiel pisze:

  A ja się pytam gdzie jest Lenovo Y580

 5. Mirek pisze:

  Powiedział co wiedział i…odleciał. Skoro takiś szpec to może rzuć kilka Twoich propozycji „na czasie” a nie strugaj jarząbka. Opisz, uzasadnij i wskaż gdzie można najkorzystniej kupić.

 6. ZenonK pisze:

  Pierwszy raz tu zajrzałem i ostatni. Jak przestaniecie nazywać DTR-ami multimedialne siedemnastki i nie będziecie polecać na podstawie widzimisię (bo te propozycje w większości są stare i słabe nawet jak na budżetowe, multimedialne 17-stki), to może kiedyś tu wrócę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama