, ASUS Laptopy 12-13,3" Laptopy 2w1 Tablety

Poznajcie ASUS Transformer Book (wideo)


Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Poznajcie ASUS Transformer Book (wideo)”

 1. Tirinti pisze:

  Niestety jest to kolejny śmieć asusa z wlutowaną pamięcią. Mam nadzieję, że asus i acer szybko zbankrutują i da to nauczkę innym firmą, że pamięci do płyty się nie lutuje.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Problem wlutowanej pamięci dotyczy chyba wszystkich ultra smukłych maszyn – konstruktorzy tak gęsto pakują podzespoły wewnątrz obudowy, że wszystko jest robione „na styk” i pewnie nieprędko się to zmieni…

   • tirinti pisze:

    Niestety Jobs walnął w kalendarz za późno i zdążył zniszczyć IT swoim cieniactwem. A profesjonaliści wiedzą że to co solidne musi być grube.

 2. deL pisze:

  jak by sie dało pamiec rozszerzyc do 8 gb, to jest to moj nastepny zakup, choc watpie by cena byla tak objecujaca . jak podaja zwykle jak w Us jest 1000-1300$ w euro jest ta sama kwota, a w polsce przeliczaja po kursie $ razy dwa wiec zamiat 3000zł-4200zł u nas bedzie 6-8 tyś zł. Taki urok tego państwa:(

  • Tirinti pisze:

   W USA nie ma VAT.
   Ale u nas jak ktoś ma działalność gospodarczą to też nie płaci VAT i ceny ma jak w USA. Zabawne, że niektórzy nazywają to umową śmieciową.

   Ale największy problem to brak tego kompa na rynku. W piątek premiera Windows 8 i od soboty laptopy bez 10 punktowego multitoucha w FullHD to zwyczajne śmiecie i nikt rozsądny tego nie kupi, a z braku profesjonalnych rozwiązań profesjonalistom przyjdzie się pochlastać w oczekiwaniu na łaskę producentów.

   • deL pisze:

    w francuskiej sieci jet juz wystawiony w przedsprzedazy za 1299€ wersja i5. ale jk narazie tylko 13,3 ” ciekawe co z zapowiedzianym modelem 11,6”

 3. davejestem pisze:

  Jak dla mnie brakuje tylko dysku DVD/BluRay w docku

 4. Tirinti pisze:

  Ciekawe czy da się pamięć rozszerzyć.
  W Zenbookach Asus pamięć wlutowywuje w płytę.

Dodaj komentarz


reklama