, Longform Toshiba

Toshiba: “Maszyny do pisania nigdy nie wrócą” – nasz wywiad z Krzysztofem Lisem z Toshiba Polska

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Toshiba: “Maszyny do pisania nigdy nie wrócą” – nasz wywiad z Krzysztofem Lisem z Toshiba Polska”

 1. Meow pisze:

  Ten pozorant nadal działa? Juz myślałem, że gdzieś zaginął w odmętach świata po skończeniu się Toshiby w Polsce

 2. Martin pisze:

  Chętnie dowiedzialbym się od Pana Krzysztofa dlaczego osoba chętna w żaden sposób nie może w Polsce nabyć takiego markowego produktu firmy jak notebook TOSHIBA dynabook R732 ? Cenię produkty Toshiba, aktualnie szczególnie te o których mogę sobie co najwyżej poczytać w Internecie, bo nie ma takich pieniędzy, abym mógł je w kraju zakupić.

 3. Andy pisze:

  Krzysztof Lis uczestniczył w incydencie, sytuacja miała miejsce w siedzibie firmy w poprzednich latach. Przekroczył granicę nietykalności cielesnej wobec japońskiego kolegi. Ponieważ nie było świadków udało mu się uniknąć konsekwencji. Krzysztof Lis stwarza sytuacje konfliktowe, prawdopodobnie jest to wynik nie tylko trudnej osobowości ale też jego niekompetencji. Niestety potrafi się sprzedać a ostatnio szczególnie dba o pozory. Zdaje się, że Toschiba ma być trampoliną dc kariery.

 4. alina pisze:

  W zeszłym roku była podobna sytuacja z nowym produktem toshiby. Dlatego mam taką opinię. Pracowaliśmy kiedyś w jednej firmie wyrzucili go.Wszystko ładnie się odbyło zgodnie z okresem wypowiedzenia, cv więc nie ucierpiało. Wiem co piszę to pozorant.

 5. alina pisze:

  Pan Krzysztof Lis nie ma czasu myśleć o sprzedaży od tego ma ludzi. Dopiero awansował to teraz myśli o nowym aucie i garniturach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama