, Akcesoria Routery i karty sieciowe

I-O Data WN-TR2 – naprawdę kieszonkowy router

mini (2)

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “I-O Data WN-TR2 – naprawdę kieszonkowy router”

 1. labs pisze:

  witam 🙂
  Bardzo mobilny router. Mam nadzieję, że i u nas w kraju takie się pojawią w przyzwoitej cenie.
  Tylko jak już autor tego newsa o nim tutaj napisał, to wypadałoby najpierw zajrzeć na stronę producenta translate.google.com/trans…an/wn-tr2/ i doczytać dokładniejszy opis tego urządzenia. Ten news wprowadza czytelnika w błąd.
  USB służy tylko do zasilania z portu USB np. laptopa, nasze urządzenia z WiFi połączą się z routerem bezprzewodowo w standardzie 802.11b/g/n, zaś do sieci WAN np. hotelowej LAN podłączamy się przez kabelek sieciowy i gniazdo RJ45 zainstalowane w routerze.
  Pozdrawiam i życzę większej staranności przy pisaniu newsów.

  • Marcin Błocian pisze:

   Witaj!

   Po pierwsze – zawsze staramy się by informacje, które u nas czytacie były jak najlepsze.

   Po drugie – w przypadku routera fakt, że łączy się z urządzeniami bezprzewodowo, a USB może służyć tylko do zasilania, to raczej wiedza podstawowa i mało kto nie jest tego świadom (ostatnimi czasy nawet moja Mama, która nie ma totalnej styczności z tego typu sprzętem i ogólnie sprzętem mobilnym zaskoczyła mnie wiedzą na ten temat). Cenię jednak Twoją sugestię i postaram się, by informacje przeze mnie przekazywane były jeszcze dokładniejsze.

   Co do samego urządzenia – sam chętnie nabyłbym takowe. Korzystam z wielu urządzeń bezprzewodowo łączących się z moim komputerem (m.in. dwóch smartfonów, drukarki, aparatu fotograficznego i kamerki do wideorozmów). Cenię sobie też mobilność i taki router pozwoliłby mi lepiej rozdysponować miejsce na moim biurku.

   Pozdrawiam! 🙂

Dodaj komentarz


reklama