, Pozostali Testy

Polak potrafi? Vedia A10 – recenzja

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Polak potrafi? Vedia A10 – recenzja”

 1. Max pisze:

  Kupiłem go nie dawno Vedia a10 8 gb. No cóż co tu dużo pisać wyświetlacz dno firmware sporo błędów może z czasem to wyeliminują.Bateria ogólnie średnia ale o tym co jest napisane na pudełku można zapomnieć 60 h.Bardzo słabe radio mieszkam w Łodzi i nie łapie dobrze stacji kpina co chwile jakieś szumy .I nie rozumiem dlaczego nie pracuje dobrze z Windows 7 uruchamia się i wyłącza i tak w kółko .Ładnie gra fakt tak samo w radiu jak stacja nie szumi .Ogólnie dobrze jak za tą cenę ale radio za słabe kpina.

 2. Mortis pisze:

  a mi pasuje… co prawda wyswietlacź to kpina.. ale jakosc dźwieku… 🙂

  nie źacina sie nie nic, nie mam problemow źadnych, nie musźe restartowac, a bateria prźy pelnym naladowaniu i ciaglym sluchaniu potrafi wytrźymac 40 godźin… moźe i wiecej, ale nie chcialo mi sie tyle cźekac i doladowywalem 🙂

  Pamietajcie źe tego typu baterie jak w vedii nie moga byc formatowane… to je tylko źabija. Doladowujcie na maxa kiedy chcecie itd. źadnego formatowania! a jak źostawiacie odtwarźacź na jakis dłuźsźy cźas to albo na full baterie naladujcie, albo na minimum 40%.

  wtedy bedźie dlugo trźymala 🙂

 3. vv pisze:

  Polak potrafi?
  Kompletna bzdura, firma vedia chcę zarobić za wszelką cenę . niestety kopie sobie dołki pod nogami, sprzęt nie nadaje się do wypuszczenia na rynek, na stronie internetowej reklamują inne firmy w okienkach blokujących przeglądanie strony, każą płacić za serwis-naprawę wad fabrycznych. Nie można konkurować z dużymi korporacjami za wszelką cenę…
  Ludzie z tej firmy koniecznie powinni zmienić profesję.
  Może produkcja sznurka była by dla nich odpowiednia

 4. bubu pisze:

  Bateria okrutnie słaba =_=
  Zdarza się że dnia nie potrzyma.
  Do tego problemy z softem..odtwarzacz się wykrzacza i nie wstaje często
  gęsto..obowiązkowa pinezka do resetowania urządzenia.
  Drugi raz wysłałem go do servisu zobaczymy..może to wina konkretnego egzemplarza.
  Opinie na forach raczej tego nie potwierdzają ~
  Lepiej wydać więcej na jakiego Irivera bądź inną markę
  ma model T60 nie narzekam wcale

 5. pg pisze:

  Nabyłem i trochę żałuję. Ten wyświetlacz naprawdę jest zupełnie niewidoczny za dnia, nawet przy zachmurzeniu, nawet w pomieszczeniu – na poczatku myślałem, że odtwarzacz się zepsuł. W baterię na 60 godzin proszę nie wierzyć (nikomu, przez najbliższe trzy generacje odtwarzaczy mp3). Tutaj 20 godzin maks.

Dodaj komentarz


reklama