,

Afera taśmowa a opłata audiowizualna: o tym, że pewne są jedynie śmierć i podatki

Popularne produkty:

Komentarze: 6

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. WujekYahoo, :

  Przekształcić media publiczne w komercyjne,będą reklamy podczas teleekspresu i klanu to zarobią na siebie a nie wyciągają łapę po kasę od wszystkich.

 2. tomi, :

  skandal … banda tuskowa kolesi .. po takich aferach co zrobili , przekrętach dawno powinna iść do DYMISJI
  Ale co tam … dla tuska i kolesi , są ważniejsze stołki , posadki miliony kary
  a nam polakom nadal śmieją się w twarz z ekranu tv

  Jedynie dziękujemy WPROST za ujawnienie co ta banda tuskowa zrobiła z polski

  • Ewka, :

   Zgadzam się z Tobą!!! Z naszego kraju pozostało tylko H…, Dup… i kamieni kupa, a tu jeszcze chcą “zdzierać” abonament!

 3. adamo1139, :

  jak dali by wszystkie kanały w dobrej jakości (prawdziwe full HD a nie zeskalowane jak w panoramie) i na końcu stało by “p” a nie “i” (chodzi mi o to ze w “i” w którym nadaje TVP piksele są wyświetlane na przemian, wiec może być widać np. smugi jak lecą napisy po filmie, żeby nie było reklam (płacę!wymagam!) (żadnych) i żeby usunęli wszystkie programy typu pytanie na śniadanie bo są bez sensu, niech zostanie sobie dzień dobry TVN bo to komercha, i tak się nic nie zrobi, a gospodynie będą miały co oglądać. I wtedy mogę płacić ze 35 zł

 4. User, :

  Nie mam telewizji od kilku lat, nie lubię radia. 6 lat temu jeszcze oglądałem TV i z tego co kojarzę, to działalność misyjna TVP zaczynała i kończyła się na statucie, a zamiast tego kapusta szła na coraz durniejsze programy rozrywkowe dla debili. Z tego co mówią mi znajomi nic się nie zmieniło, a nawet jest jeszcze gorzej niż było.

  Ta opłata to nie jest haracz. To jest ZŁODZIEJSTWO. Jak można kazać płacić ludziom za coś, z czego nie korzystają i jednocześnie to coś w ogólne nie spełnia swojej roli?

 5. RevolutionBaby, :

  trzeba bedzie sie siekierkami pobawic. wymyslili se oplaty za cos czego nie ogladam i nie zamierzam ogladac. Pawła Mitera pobili czerwoni za to, ze ujawnil, iz w TVP siedza ludzie z kancelarii komunruskiego. jedna wielka papka robiaca ludziom wode z mozgu, sa w stanie sprzedac stosujac mase sztuczek socjotechnicznych kazda lipe. wymyslili sobie przymusowe oplacanie partyjnej telewizyjnej ichniej propagandy. nie ma TAKIEJ OPCJI CZERWONE SPRZEDAWCZYKI!!!


REKLAMA