, Laptopy 11,6" Laptopy 12-13,3" Laptopy 14-15,8" Laptopy 15,8" + Laptopy 2w1 Longform Tablety Ultrabooki

Hybrydo, dokąd zmierzasz?

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Hybrydo, dokąd zmierzasz?”

 1. leszek pisze:

  a ja myślałem że hybrydy to tylko toyota produkuje 🙂

 2. Pan Bolek pisze:

  Hmmm sam jestem zainteresowany Trio Book’iem Asusa ale jest jedno „ale” CENA…
  …to coś dziwnego że modele posiadające łączność 3G z Antkiem są o 50% tańsze !!!! a nawet niekiedy więcej od podobnej konstrukcji z Windą… Czy producenci i ci od Microsoftu tego nie widzą, nie chcą dostrzec tego, iż uciekają im klienci w Androida – prawdziwą mobilną konstrukcję, a ich obrzydliwie paskudne kafelki to biedna wersja grafiki chyba z początku lat 90-tych z windą 3.1… bo win95 przy tym to full color HD wypas 😉
  Świetnym rozwiązaniem jest właśnie łączenie dwu światów A/M czekam jak wiele innych osób na odpowiednią Cenę i jakość. Uważam że ktoś już powinien dostrzec to że wraz ze sprzętem sprzedaje się setki tysiące miliony kopii systemu, a nie dokupuje się system do sprzętu i imputuje sterowniki do systemu który wciska się do sprzętu nie posiadającego odpowiednich sprzętowych parametrów (ekran dotykowy).
  Mam nadzieję, iż w 2014 w końcu przełamią pewną barierę producenci sprzętu i oprogramowania i w końcu z korzyścią dla nas wszystkich powstanie parę fajnych tanich konstrukcji z niezłą jakością może wydajnością i mobilnością sprzętu czego sobie i wam wszystkim życzę.
  Bolek

  • sas pisze:

   Przeciętna konstrukcja z windą jest droższa od przeciętnej konstrukcji z androidem, ale i oferuje zdecydowanie lepszą jakość i zdecydowanie większą funkcjonalność.

   Jeżeli piszesz, że kafelki są obrzydliwe, gorsze niż win 3.1 czy android, to chyba ze wzrokiem masz poważne problemy. Zalecam wizytę u okulisty.

   • Pan Bolek pisze:

    Wedle uznania co się komu podoba, a o gustach się nie dyskutuje…. Jak dwu kolorowe kafelki to dla Ciebie coś ładnego to tego nie będę negował.
    Choć z drugiej strony winda by być oryginalna musiała coś zaprezentować no i zaprezentowali 😉

 3. LB197 pisze:

  „Problemem hybryd od samego początku była wysoka, często nieadekwatnie do jakości produktu, cena.”
  Ha! 4 tysiące za Full HD i i5 z grafiką intelowską? Podziękuję, wolę osobno kupić tablet i laptopa. Nie ma się co oszukiwać, adekwatność ceny do możliwości najbardziej daje w pupę. Intel mógłby szybko prezentować 14 nm z grafiką Intel HD 46000 (tak 3 zera mają być:)), które pracowały by dobrze i energooszczędnie, bo pewnie ich na to stać, tylko nie mają konkurencji, a my na tym cierpimy…
  (Do boju AMD!)

Dodaj komentarz


reklama