REKLAMA TP
, Google Internet Longform

Google Plus – koniec wielkiej rewolucji

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Google Plus – koniec wielkiej rewolucji”

 1. karol pisze:

  ja nie rozumiem tego hejtu n G+… mnie bardzo pomógł w promowaniu firmy.

 2. Błażej pisze:

  Mam gmaila od dawna. Później założyłem konto na YT. Później, później pojawił się Google Buzz, który szybko padł i został zastąpiony przez Google+ Nie mam żadnej potrzeby korzystać z serwisów społecznościowych tego typu więc ile mogłem broniłem się przed niezwykle nachalnymi okienkami i tekstami, które aplikowało mi Google przy każdym logowaniu do Gmaila czy na YT. Niestety któregoś razu tak skonstruowali komunikat przy logowaniu do Gmaila, że nie dało się właściwie nie kliknąć akceptacji. Z resztą dopiero po jakimś czasie zorientowałem się, iż mnie złamali;) Niestety mam niechciane konto na G+, z którego i tak nie korzystam, a dodając komentarz na YT odznaczam opcję publikacji na plusie. Z drugiej strony niedługo po przymusowym założeniu konta na plusie kupiłem telefon z Androidem i wtedy okazało się, że to konto ułatwia korzystanie z tego systemu operacyjnego. Jednak kolejny telefon będzie miał już inny system. Mnie wystarcza YT i Gmail. Reszty nie potrzebuję.

 3. Piotr Garski pisze:

  Ja tam nie wiem o co wszystkim chodzi, mi G+ pasuje i dobrze się sprawdza np. do publikacji wpisów na blogspocie.

 4. broda pisze:

  A na innym forum mówisz ze google jest the best i nexus. Stary czas twój przeminal

 5. Nazir pisze:

  Całe to G+ i wszystko od Google jest o kant potłuc , korzystam z usług i systemu MS

 6. wi pisze:

  G+ dawany na siłe jest bez sensu, gdzie co jakiś czas muszę odznaczać w synchronizacji pole g+…

 7. netdog pisze:

  Rewolucja to będzie jak Sklep Play (z braćmi: Muzyka, Książki, Kiosk,Play) przestanie być sztywno przypisany do adresu gmail, którego nie da rady zmienić.Jeżeli chcesz zmienić e-mail-tracisz wszystkie prawa do zakupionych aplikacji i ich aktualizacji.

 8. Zakrza pisze:

  Mam g+, ale nie wiem po co mi to. Automatycznie mi się to połączyło z Gmailem i YouTubem, które miałem wcześniej. Nie widzę w tym nic fajnego. Jedynym plusem jest to, że już sporo serwisów oferuje łączenie z g+, dzięki czemu nie muszę się wszędzie osobno logować.

  A Facebook to gówno i faktycznie przydałaby się dla niego jakaś alternatywa, ale jak wszyscy mi znajomi tam siedzą to co ja zrobię? Czasem się przydaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama