REKLAMA TP
, TOP-10 VR

Najlepsze gogle VR (TOP, wakacje 2016)

Popularne produkty:

20 odpowiedzi na “Najlepsze gogle VR (TOP, wakacje 2016)”

 1. Zara pisze:

  Polecam Google Lefant VR 3d z padem dużym dziaąłją OK bardzo solidne

 2. voriss pisze:

  a miał ktoś Gogle VR od Forevera? Pytam, bo w sklepie Frago.pl z tego co patrze chyba sa w promocji, a dziecko chcialo taki gadzet warte sa swojej kasy te gogle? Liczylbym na odpowiedz pozdrawiam

 3. kaminowa pisze:

  ja tez polecam okulary VR LEFANT

 4. Denny Devito pisze:

  Jak dla mnie najlepsze gogle jakie testowałem, a było ich sporo to Lefant Vr z http://www.lefant.pl, na allegro też widziałem – joystick do telefonu i do gier świetna sprawa. POLECAM ! 🙂

  • Anonim pisze:

   Link do testow niezaleznych poprosze bo nie znalazlem w necie zadnego. I pozostaja tylko slowa….

 5. MaX pisze:

  A co na to Nazir? Ble.

 6. wiktor pisze:

  najlepsze z wkładanymi smartfonami to są: bobo z4 i jego klony: oyovr y4 i virtoba x5

  • TheXgame79 pisze:

   nieeee?! Bobo VR Z4 wcale nie jest takie dobre! O wiele lepsze są Polskie gogle Dreamz vr 2.0 z soczewkami w 99% takimi, jak w HTC Vive, a kosztują 250 zł!

 7. Fuilares pisze:

  Wymieniliście tutaj najgorsze mobilne gogle. Weebo i Gear vr są dobre, ale żeby polecać shinecony, modemcomy i vr box to trzeba mieć nie halo. Zastąpiłbym je dreamz.vr, fiit vr i bobo vr z4, bo to są aktualnie najlepsze mobilne gogle na rynku

 8. Jarosław Boroński pisze:

  Andrzej Matczak: Zdziwiłbym się i martwił jednocześnie, gdyby TWÓRCA którychkolwiek z wyżej zaprezentowanych gogli nie miał ich minimum 20 minut na głowie, ale o to, to już należałoby spytać ich TWÓRCÓW ;). Jeżeli natomiast chodzi o redaktora tego wpisu, to uprzejmie donoszę, iż miał „on” dłużej niż 20 minut niektóre z wyżej wymienionych tutaj sprzętów. 😉

 9. Andrzej Matczak pisze:

  Pytanie, Czy twórca miał KTÓREKOLWIEK z wyżej wymienionych przez dłużej niż 20 minut na głowie?

 10. Jarosław Boroński pisze:

  @Grzegorz93: Kto wie, być może następnym razem właśnie przygotujemy tekst z podziałem na mobilne i stacjonarne – wszystko zależy od zainteresowania i dobrych headset’ów na rynku ;).

  @Zdzichorowerzysta , @January_And , @qwerty , @wasili99: Nie sposób wymienić wszystkie gogle. Zdaję sobie sprawę, że każdego zadowolić się nie da :). Na pewno to nie ostatnie zestawienie – być może w kolejnym znajdą się właśnie te wymienione przez Was.

  @AdrMas: TOP 8/10, dwa miejsca zostawiliśmy w zapasie ;).

 11. AdrMas pisze:

  To jest TOP8 najlepszych gogli VR a nie TOP10…

 12. wasili99 pisze:

  Vrizzmo miałem, nie polecam, optyka dobrze, ale jak trafisz idealnie w punkt, lekka korekta i jest rozmycie. Kłopoty z przyciskami na grubszym szkle, kiepskie mocowanie na głowę, śmierdzą ;), do zestawu dają książeczkę do innego modelu. Brak ruchomych soczewek.

 13. qwerty pisze:

  Jeszcze polskie Vrizzmo – też bdb optyka

 14. Grzegorz93 pisze:

  @Zdzichorowerzysta, aktualnie wyglądają brzydko. Mnie ten DreamZ odstraszył.

 15. January_And pisze:

  A co z VISUAL Vr od allview? Czy według was są słabsze od kartonowego pudełka?

 16. Zdzichorowerzysta pisze:

  Zapomnieliście o najwazniejszym. DreamZ, polskie oksy z najlepszą oktyką, bardzo szybko rozwijane, niedługo będą konkurować z GearVR i wygrają. Jestem jednym z współtwórców tego headsetu i wiem co mówię.

 17. Grzegorz93 pisze:

  Brak gogli Baofeng Mojing IV które byłby na trzecim bądź czwartym miejscu w tym rankingu. Szkoda że wasz ranking nie został poniedzielony na gogle do których trzeba użyć telefonu i takich co podłączyć trzeba do komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama