REKLAMA TP
, Acer Laptopy 14-15,8 cali Sprzęt dla gracza Testy

Acer Aspire VX 15 (VX5-591G) – test i recenzja. Niedrogi laptop z GTX 1050

Acer Aspire VX 15 / fot. mobiManiaK.pl

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Acer Aspire VX 15 (VX5-591G) – test i recenzja. Niedrogi laptop z GTX 1050”

 1. Meme_Captain pisze:

  Laptop sam w sobie może i wygląda dobrze to po czasie okarze sję że to jedna z niewielu zalet. Osobiście po prawie jednym roku używania tego shittu, aktualnie mógłbym walnąć w niego młotkiem i bym się nie zasmucił. po pierwszym miesiącu kożystania wydaje się że jest bardzo dobry lecz po czasie się popsuje a żeby móc grać (do tego podobno został przystosowany) trzeba będzie kupić sprzęt za jakieś 2500 złoty. Nie polecam, Piotr Ignaciuk

 2. Grzegorz Szczęśniak pisze:

  Czyli podkładka chłodząca pod takiego laptopa jest nieunikniona. Coś kosztem czegoś. I tak prezentuje się dobrze, więc takie coś można jeszcze przeboleć.

 3. Staszek pisze:

  Gdyby ten laptop był za 3.399 zł to wówczas można by mówić o nim „tańszy czy tani”, ale kwota 4,4 tyś zł to górna półka.
  Z tego co widzę laptopy poszły o 50% w górę, gdyż w 2012 roku za tą cenę kupić można było górną półkę, a odpowiedni tego za niecałe 3000 zł.

  Moja podpowiedź: nie kupować! Przeczekać tą drożyznę lub poszukać czegoś używanego.
  Sam piszę z 4,5 letniego lapka z corei5,8GB Ramu i GF 640, którego kupiłem za 2300 zł w 2012 roku.
  I nie mam na co wymienić, gdyż z cenami laptopów nadajacych się do grania to twórcy odejachali w kosmos.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Niestety, takie czasy – obecna górna półka to 7-9 tys. zł, a i to czasami nie wystarczy aby zgarnąć komputer z GTX 1070 (o GTX 1080 nawet nie mówiąc). Dobry, nowy komputer do grania za 3 tys. zł to obecnie SF. I co gorsza, lepiej raczej nie będzie. Przynajmniej nie w najbliższym czasie. Gaming zaskakująco dobrze się sprzedaje w obecnych cenach – tym bardziej więc nie spodziewam się, że nagle z dobroci serca producenci zejdą z ceny. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama