, Promocje

LighInTheBox: Xiaomi Mi Air 13 w dobrej cenie i inne promocje

Popularne produkty:

13 odpowiedzi na “LighInTheBox: Xiaomi Mi Air 13 w dobrej cenie i inne promocje”

 1. Luk Knysza pisze:

  Ezbook 3 pro w ogóle nie powinien trafić do tego rankingu, bo zupełnie się nie opłaca.Prędkość emmc jest gorsza niż w smartfonie . To byłaby katorga.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   To nie jest ranking – to tylko przegląd promocyjnych ofert. 🙂

   • Luk Knysza pisze:

    Tylko, że język trzeba pobrać wyłącznie przez Wi-fi

    • Essel pisze:

     jeżeli dla kogoś nie stanowi bariery język angielski, to nie trzeba nic pobierać. Przy pierwszej konfiguracji Windowsa wybieramy ten europejski i jest ok bez sciągania.

 2. Essel pisze:

  Wydaje mi się dość istotnym pisać o dyskach w bardziej szczegółowy sposób.
  Ezbook 3 Pro dysk 128gb emmc, a ezbook 3s to 256gb ssd m2. Jeżeli ktoś się zna na laptopach to jest to informacja bardzo ważna, a jeżeli ktoś się nie zna to ja pomija, czego mamy przykład w artykule. Różnica w szybkości dysków jest 3-4 krotna.

 3. Luk Knysza pisze:

  Jest tam różnica dużo Egzbookach 3s i pro ponieważ ten 13,3 cali nie posiada sdd ale emmc a to potężna różnica. Według mnie procesory N3450 są bardzo dobre ponieważ są to procesory z uzysku czyli takie ,które na początku produkcji nowych technologi nie przeszły kontroli jednak nie były złe. np. i5 czy i7 6 generacji . Do dzisiaj intel stosuje taki sposób ,a naiwni klijenci nie wiedzą ,że to są procesory z zakręconym trochę zegarem ,bo w testach się przegżewały.

 4. Waldek pisze:

  Ciekawe czy Chińczycy Wam płacą za te brednie. Różnica między chińskim badziewiem, a produktem choćby Della lub Samsunga jest taka jak między samochodami firmy Daewoo i Subaru.
  Jedne i drugie pochodzą z Azji. Laptopa kupuje się na 2 , 3 lata i lepiej wydać tysiąc złotych więcej na produkt z serwisem dostępnym w kraju.

 5. Preza pisze:

  Hmm. W tych laptokach od Xiaomi z tego co pamietam to winda miała wyłącznie język chiński i angielski, tak mjak ich romy w telefonach.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Z tego co kojarzę, z poziomu j. angielskiego można później doinstalować j. polski, na etapie konfigurowania systemu. Tak robiłem między innymi w wypadku tabletów 2w1 od Chuwi, tutaj zapewne będzie więc analogicznie, choć głowy nie dam. 🙂

   • Nazir pisze:

    Język PL do wersji systemowej EN doinstalujesz w ustawieniach , tak czy siak najlepiej wydobyć klucz MS i na czysto zainstalować oem w wersji PL pobrany narzędziem od MS

   • Adam pisze:

    Jumper EZbook 3S – Windows 10 angielski (można jeszcze ustawić chiński lub hiszpański). Brak możliwości ustawienia języka polskiego jako systemowego. Chyba że czegoś nie widzę.

    • Szymon Marcjanek pisze:

     Zainstaluj system w j. angielskim, po czym wejdź w ustawienia –> czas i język i tam w zakładce język powinna być opcja doinstalowania j. polskiego.

     • Adam pisze:

      THx,
      okazało się, że wyłączając wszelką telemetrię i szpiegowanie przy konfiguracji W10 wyłączyłem Windows Update i biedny system nie mógł sobie dociągnąć języka. WU włączone, ściągają się updatesy, czekam na rozwój wypadków i o sukcesie zamelduję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama