, Laptopy 14-15,8 cali Lenovo Testy

Lenovo ThinkPad T480 – test. Solidny laptop do pracy (dwie baterie i modem LTE)

Lenovo ThinkPad T480 / fot. techManiaK.pl

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Lenovo ThinkPad T480 – test. Solidny laptop do pracy (dwie baterie i modem LTE)”

 1. Marcin pisze:

  Nie polecam. Ten model ma problemy z throttling, jak zawsze byłem fanem Lenovo z serii T od 61, 410, 430 i do dzisiaj posiadam niżej wspomniane modele to po zakupie 480 bardzo się zawiodłem, i na dzień dzisiejszy chyba wybrał bym coś ze stajni DELLa.

 2. lukim pisze:

  Z własnego doświadczenia napiszę krótko – jeśli ktoś się nie rozczula nad sprzętem, nie dmucha, nie chucha, ma zawsze działać to tylko think pady… Jestem raczej ,,trudnym” przypadkiem, komputer to dla mnie tylko przedmiot użytkowy, owszem ważny bo spędzam przy nim wiele godzin dziennie, ale tylko przedmiot użytkowy… Na różnych imprezach dużo się u mnie działo i tylko thinkpady wyszły bez szwanku. Owszem np. elitebook od HP jest niezły itp, ale do thinkpadów sporo brakuje. Wszystkie inne marki odrzucam. Przykłady? Kilka razy thinkpad spadł mi na podłogę rogiem ekranu i co się stało? Uszkodził się panel podłogowy… tak panel podłogowy ale nie think pad…

 3. majo pisze:

  Thunderbolt 3/USB-C pozwala na przesyłanie obrazu 4K/60Hz. Polecam sprawdzenie w dokumentacji Lenovo (PSREF).

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Oczywiście – w teorii Thunderbolt 3 pozwala na dużo szybsze transfery. Niemniej, w każdym wypadku dochodzi jeszcze kontroler i szyna na płycie – każdy z tych elementów potrafi być wąskim gardłem zmniejszającym przepustowość transferu. W tym konkretnym T480 faktyczne możliwości wypchnięcia obrazu kończą się na 4K@30.

 4. bura pisze:

  super sprawny sprzęt, thinkpady to kultowa seria, świetne do pracy i użytku prywatnego. znam i śmiało polecam.

 5. Antonim pisze:

  Macie tempo rok po premierze. Gdzie za miesiąc pojawi się nowa wersja w sklepach.

 6. marek pisze:

  o ThinkPadach od zawsze wiadomo, że dobre i solidne. Do tego szybki i pewny serwis. W pracy korzystamy z ThinkPadow i jeszcze nigdy nie zawiodły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama