, Akcesoria Sprzęt dla gracza Testy

Secretlab TITAN Evo 2022 – lepszego fotela nie znajdziesz (TEST)

Secretlab TITAN Evo 2022 / fot. techManiaK.pl

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Secretlab TITAN Evo 2022 – lepszego fotela nie znajdziesz (TEST)”

 1. Piotr pisze:

  Niestety artykuł chyba jest mocno sponsorowany. Kupiłem dokładnie to krzesło w kolorze czarnym. Siedzenie na tym krześle to jakiś dramat – jest bardzo twarde, mam wrażenie jakbym siedział na kamieniu lub drewnianej ławce. Po 2 – 3 godzinach kość ogonowa niesamowicie boli. Co prawda czytałem opinie na forach (w żadnym artykule nie było o tym mowy – w tym wręcz jest zachwalana wygoda) że jest to krzesło twarde ale nie sądziłem, że aż tak twarde 🙁 Dlatego też stwierdzenie, że jest niesamowicie wygodne jest niestety nieprawdziwe a pisanie o 8 godzinach siedzenia na tym krześle to naprawdę jest delikatnie mówiąc mocne naciąganie ……

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Wpis nie jest sponsorowany – gdyby był, byłby stosownie oznaczony. 🙂

   Krzesło jest twardsze niż np. Triigger, ale w mojej ocenie jest wygodne – a spędziłem w nim więcej niż 8 godzin dziennie (i pracując, i grając). To zapewne kwestia indywidualnych odczuć i preferencji – ja np. nie przepadam za miękkimi fotelami.

 2. Pawel pisze:

  Za taką kwotę eliminuje go upierdliwe skrzypienie, bardzo słabo chociaż jest bardzo wygodny.

 3. shubix pisze:

  powiem tak: regulowany odcinek ledzwiowy dupy nie urywa ale jest dosc wygodny, problem jest natomiast ze skrzypieniem tego odcinka. nawet po wymianie oparcia na nowe problem sie powtarza. poza tym fotel wygodny ale chyba nie warty swojej ceny.

 4. Grzesiek pisze:

  Witam,

  czy miał Pan okazję korzystania z Fotel Ergohuman Plus Elite?
  Jak tak, to jak można porównać omawiane krzesło do tego wspomnianego przeze mnie?

  Pozdrawiam

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Niestety, nie miałem okazji testować tego modelu – oceniając wyłącznie po specyfikacji wydaje się, że temu fotelowi bliżej jednak do linii Vertagear Triigger, niż TITAN. Nie mam tu na myśli tylko wykończenia, ale też sposobu implementacji ergonomicznych ułatwień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama