REKLAMA TP
, Newsy Pojazdy elektryczne

Pełne zawieszenie i 180 km zasięgu? Ten elektryczny rower MTB to ma!

fot. Crussis

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Pełne zawieszenie i 180 km zasięgu? Ten elektryczny rower MTB to ma!”

 1. Stepmen pisze:

  „Całość bazuje na osprzęcie Bosch” w tym . momencie przestałem czytać. Drogi autorze do osprzętu zaliczamy również inne komponenty takie jak np: hamulce. Powinno być że rower bazuje na silniku Bosch, bo wątpię czy cały napęd jest z tej firmy.

 2. Marek pisze:

  Czemu nie? Jest to wręcz najlepsze połączenie, zwiedzanie gór i lasów na elektryku jest zajebiste. Dalej się zmęcze ale zrobię 80km i kilka szczytów a nie 40km.jednam gadanie że na baterii 750 można zrobić 180km to jest bzdura. Max 100 i to na dodatek na niskim trybie pomocy.

  • Andrzej.k pisze:

   Ja mam cube stereo hybrid 140 hpc race 750 i na jednym ładowaniu w trybie turbo robię około 100 km. Mieszkam w Irlandii i tereny tutaj nie należą do „idealnie plaskich

  • Xyz pisze:

   Nawet 80 km ciezko zrobic w trybie eko, mam ten silnik.

 3. Max3miasto pisze:

  180km to zapewne max zasięg w idealnych warunkach i po płaskim na mode ECO. W górach mój Focus JAM2 z baterią 630kWh przejdzie około 40km w trybie e-MTB i dobrym tempie z dużymi przewyższeniami itd., więc tu z baterią ciut większą pewnie około 50km. Ale to i tak sporo. Długie trasy Glacensis mają po około 25km więc spokojnie dwa razy można taką trasę dziabnąć, co dla amatora jest całkowicie wystarczające.

  • Andrzej.k pisze:

   Zgodzę się z kolegą że 180km na jednym ładowaniu można zrobić w dobrych warunkach jadąc w trybie ECO

   • Stefan pisze:

    Mam akurat crussis one largo 9.8 m jest ok ale żeby w dużych górach czy długie dystanse to muszą być z 2 akumulatory lub ładowanie na trasie przekonałem się na trasie Gdynia bel trzeba ładować Ale w ogóle jest ok zasięg teoretyczny 160 km jakieś może przejedzie 140 – 150 km. Myślę też o małej stacji ładowania do niego i drugim akumulatorze.jest ok

  • Andrzej.k pisze:

   Zgodzę się z kolegą że 180km można zrobić w dobrych warunkach jadąc w trybie ECO

 4. Asass pisze:

  MTB i elektryczny to nie powinno się łączyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama