REKLAMA TP
, ASUS Longform Netbooki

MeeGo uratuje netbooki?

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “MeeGo uratuje netbooki?”

 1. niefan MeeGoo pisze:

  Cena ceną ale użytkownik chciałby mieć system działający i użyteczny. A tego o MeeGoo nie mogę powiedzieć. Ładnie wygląda i na tym się kończy jego atrakcja. Wrzuciłem MeeGoo 1.2 dla netbooków na mojego netbooka (Samsung NC10). Modemu HSPA nie potrafił zobaczyć. Podłączonej komórki Nokii, żeby komp jakikolwiek modem 3G zobaczył.. system nie widział. Regulacja jasności ekranu? „prosimy skorzystać z klawiszy klawiatury” i sobie korzystaj użytkowniku do usr.. śmierci. Nie działają żadne skróty. Uzyteczność tego systemu w wersji do pobrania z netu i postawieniu na netbooku? można obejrzeć film, posłuchać muzyki.. IMHO MeeGoo to tylko ciekawostka i się nie przyjmie. Chyba, że producenci netbooków poprawią obsługę urządzeń, skrótów klawiszowych itp. Nie ma co mówić, że to można pewnie dodać jakoś, właczyć.. To ma działać od razu a nie grzebać pod maską systemy. Praktyczniejsze jest już Ubuntu dla netbooków. Przynajmniej działa.

 2. vegitto96 pisze:

  @trtrt
  Chodzi o netbooki z procesorami pinetrail i starszymi oraz kartami graficznymi GMA3150, które jako tako dźwigają windę, i dzięki meego zyskują poważny argument- cenę.

 3. trtrt pisze:

  netbooki nie wyginą, czeka je świetlana przyszłość -a przy takich cenach są bardzo poważną konkurencją dla tabletów – ja czekam na netbooka z tzw odwracanym ekranem. Jeszcze mam taką prośbe – napiszcie kolejny artykuł o netbookach – w którym byście określili jaki sprzęt, jaka platforma nadawałaby się do konkretnych celów np. biuro, internet, multimedia, gry czy czas działania na bateriach – jest obenie tak duża różnorodność, przy niewielkich różnicach cen, że dla wielu osób właściwy wybór będzie sporym problemem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama