REKLAMA TP
, Routery Testy TP-Link

TP-LINK TL-MR3020 – test mobilnego routera 3G

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “TP-LINK TL-MR3020 – test mobilnego routera 3G”

 1. piter pisze:

  a czu bedzie kompatybilny z e 3131 play ?

 2. sdsdsdsd pisze:

  bład autora , ten router nie dziala z modemem tak poluranym jak E173 niestety , i nie ma pliku do tego , przekonałem sie sam , wyrzucone pieniadze.

 3. Szymon Marcjanek pisze:

  @Klaudia: Czy to modem w wersji E173, czy E173-U2? Jeżeli ten pierwszy, to niestety mogą wystąpić problemy z poprawnym wykrywaniem urządzenia, nie tylko w wypadku routerów, ale i tabletów. Pozdrawiam

 4. Klaudia pisze:

  Proszę o pomoc. Kupiłam router TP-Link TL MR-3020 o którym mowa w powyższym artykule. Nie mogę się połączyć z siecią. W salonie komputronik kupiłam modem HUAWEI E173 około rok temu a dziś chciałam ten modem podłączyć do routera i według instrukcji chciałam zainstalować modem w routerze. Niestety modem nie jest wykryty. Szukałam różnych binów z aktualizacją ale nic z tego. Proszę o pomoc.
  Dodam że posiadam modem HUAWEI E173 nie zrzeszony z żadnym operatorem ale w chwili obecnej korzystam ze starteru do internetu PLAY ONline. Modem działa na karcie Play Online bez zastrzeżeń niemniej jednak nie zostaje on wykryty przez router. Proszę o pomoc instrukcje cokolwiek co powinnam zrobić. Dodam że jestem w tych kwestiach laikiem i liczę na proste wytłumaczenie i instrukcję co robić

 5. bulvers pisze:

  a czytac umie?
  „Przełączając tryb na AP, sprzęt będzie pracował jako Acces Point. Tutaj sygnał internetowy jest doprowadzany przez kabel Ethernet i rozdzielany za pomocą sieci bezprzewodowej.”

 6. arni pisze:

  Czy to urządzenie może pracować jako router bez 3 G tzn odbierając sygnał po kablu ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama